Шампон за мачe

350,00 ден

Duvo+ шампонот за мачки со мирис на рузмарин е специјално развиен за чувствителна кожа на мачиња и возрасни мачки. Ова помага да се избегне нарушување на природната pH вредност на кожата на вашата мачка.

  • формулиран само за мачки
  • нежно и длабинско чисти
  • со мирис на рузмарин

Пакување 250 мл

Произведено во Белгија (Laroy Group)

10 на залиха

Шифра: cat shampoo Категорија: