Шампон за куче лаванда – професионална линија

470,00 ден 350,00 ден
-26%

Шампон за куче погоден за сите раси, благодарение на активните состојки врши прецизно дејство на чистење, оставајќи го крзното на кучето чисто и со пријатен мирис на лаванда, притоа почитувајќи ја природната pH на кожата.

Специјално формулиран шампон за хидратација на влакното и крзното кај кучињата.

  • професионална линија
  • нежно чисти
  • Без парабен и силикон
  • мирис на лаванда