Anti-Hairball за мачки со Малц Vitakraft

250,00 ден 190,00 ден
-24%

Малц активен против влакна!

Вашата мачка ќе ја разгалите со овие неодоливо вкусни крцкави грицки, полнети со кремаст фил. Покрај тоа, Crispy Crunch со Малц е со конкретна дополнителна придобивка, бидејќи крцкавата закуска промовира природно отстранување на влакната од стомакот на  вашата мачка.

  • Со Малц
  • За полесно исфрлање на влакна
  • Крцкави со кремаст фил
  • Формула без шеќер

Во зип кесичка што може повторно да се затвори

Производ на Vitakraft-Германија

Anti-Hairball за мачки со Малц Vitakraft

18 на залиха

Шифра: 28811 Категории: ,