бисквити за куче Vita Bones

390,00 ден

Бисквити за куче Vita Bones се вкусна закуска на задоволства на кучињата. Тие се направени само со премиум состојки. Нежно печени за да се добие неодоливо задоволство за вашето куче.

Оваа закуска за кучиња е совршена како мало задоволство, а крцкавата површина е одлична за забната хигиена на вашето куче. Тие исто така содржат корисни витамини за поддршка на здравјето на имунолошкиот систем.

Вкусни и крцкави грицки/ бисквити со вкусен фил, домати, спанаќ и рогач.

  • содржат витамини и минерали за здрава ужина
  • малку маснотии за вкусна ужина
  • Без бои и без вештачки вкусови
  • Идеални се како награда или за задоволување на гладот ​​во текот на денот
  • Печени бисквити спакувани во кесичка, ја задржат својата крцкавост долго време.
  • Погоден за кучиња од сите големини

Пакување 400 гр

Производ на Vitakraft-Германија

Бисквити за куче Vita Bones

19 на залиха

Категорија: