бисквити за куче Vita Мix

390,00 ден

Бисквити за куче Vita Мix се вкусна закуска на задоволства на кучињата. Тие се направени само со премиум состојки. Нежно печени за да се добие неодоливо задоволство за вашето куче.

Оваа закуска за кучиња е совршена како мало задоволство, а крцкавата површина е одлична за забната хигиена на вашето куче. Тие исто така содржат корисни витамини за поддршка на здравјето на имунолошкиот систем.

Бисквитите се идеални за кученца или мали кучиња.

  • содржат витамини и минерали за здрава ужина
  • Без ГМО* (Генетски модифициран организам)
  • вкусни и крцкави бисквити
  • Печени бисквити спакувани во кесичка, ја задржат својата крцкавост долго време
  • Идеални се како награда

Пакување 300 гр

Може да се хранат како награда за време на тренингот или како закуска помеѓу оброците.

Производ на Vitakraft-Германија

Бисквити за куче Vita Мix

17 на залиха

Шифра: 34894 Категорија: