Пресувана коска за куче + пилешко месо Deli chew

270,00 ден

Овие ролни за џвакање не се само за активности соодветни на видот – тие се и вистински деликатес за вашето куче. Бидејќи висококвалитетните Deli chew (пресувана коска за куче) се направени од сушена говедска кожа се цврсто обвиткани во чисто пилешко!

Вкусните грицки содржат малку маснотии, а исто така ги тренираат мускулите за џвакање, тие се идеални како здрав додаток на секојдневната храна.

  • Идеален за малите раси
  • Направено од чиста сурова кожа, со пилешко
  • Помалку од 4% масти
  • Без вештачки засилувачи на вкус
  • Без бои, Без супстанци за конзерванси

Производ на Vitakraft-Германија

Пресувана коска за куче + пилешко месо Deli chew

Нема на залиха

Нема на залиха

Категорија: