закуска за куче месни стапчиња Beef Stick – со минерали

75,00 ден

Vitakraft Beef Stick Говедско стапчиња за куче со повеќе од 90% месо.

Оригиналните Говедско стапчиња со месо и минерали се нежно чаденo врз буково дрво – со својот уникатен вкус и екстра високата содржина на месо. Совршен за разгалување, наградување а во исто време да ги внесат потребните минерали

  • со минерали и витамини
  • екстра висока содржина на месо од > 90%
  • без додаден шеќер
  • без додавање на бои, конзерванси и вештачки засилувачи на вкус.

Идеални за разгалување и наградување на вашето куче

Производ на Vitakraft-Германија

Повеќе инфо: https://shop.vitakraft.de/beef-stick-original-plus-mineral.html

Шифра: beef stick with minerals Категорија: