бисквити за куче Vitakraft – Vita Rolls

390,00 ден

Бисквити за куче Vita Rolls се вкусна закуска на задоволства на кучињата. Тие се направени само со премиум состојки. Нежно печени за да се добие неодоливо задоволство за вашето куче.

Оваа закуска за кучиња е совршена како мало задоволство, а крцкавата површина е одлична за забната хигиена на вашето куче. Тие исто така содржат корисни витамини за поддршка на здравјето на имунолошкиот систем.

Бисквитите се идеални за кученца или мали кучиња.

Vita Rolls – крцкави бисквити со вкусен фил.

  • содржат витамини и минерали за здрава ужина
  • Без ГМО* (Генетски модифициран организам)
  • малку маснотии за вкусна ужина
  • Печени бисквити спакувани во кесичка, ја задржат својата крцкавост долго време

Идеални се како награда или за задоволување на гладот ​​во текот на денот

Пакување: 400 гр

Производ на Vitakraft-Германија

Бисквити за куче Vita Rolls

 

10 на залиха

Категорија: