Hill’s стерилизирана мачка 1.5кг

1.780,00 ден 1.420,00 ден
-20%

Hill’s стерилизирана мачка

  • Со додаден Л-карнитин, клинички докажан дека им помага на мачките да останат витки и активни.
  • Контролирани нивоа на минерали за здрав уринарен систем
  • Ниска содржина на маснотии и високо ниво на L-лизин, за да помогне во одржувањето на виталноста

Hill’s стерилизирана мачка, сувата храна за мачки за возрасни има уникатна формула за управување со тежината која им помага на останат витки. Направено со висококвалитетни, лесно сварливи состојки.

Пакување 1.5кг

Повеќе инфо: https://www.hillspet.co.uk/cat-food/sp-feline-science-plan-sterilised-cat-young-adult-chicken-dry

Нема на залиха

Нема на залиха

Категорија: