Храна за куче Комплетна Ciambellina dog

230,00 ден3.450,00 ден
-23%

Ciambellina Snak-complete: Комплетна храна за кучиња

  • Балансирана енергија
  • Лесно сварлива
  • со омега 3 и омега 6
  • Без Бои, Без додадена сол

Комплетна храна по „Традиционален рецепт“ е избалансирана храна која помага да се поддржи здравјето на вашето куче. Формулиран е со висококвалитетни и одбрани состојки (месо, житарки, витамини и масти) за да се обезбеди оптимален квалитет на производот.

Ciambellina Snak содржи цело ленено семе, состојка која е богата со омега 3 и омега 6 есенцијални масни киселини, за да помогне во промовирање на здравјето на кожата и крзното на вашето куче. Избалансираните извори на влакна може се варат со оптимална брзина за да се помогне во одржувањето на ефикасноста на епителните клетки и да се помогне правилното функционирање на дигестивниот систем.

Повеќе инфо https://www.giuntinipet.it/prodotti/giuntini/cane/ciambellina-snak/

 

Giuntini 1кг (мерена)
230,00 ден
Giuntini 4кг (мала вреќа)
920,00 ден
Giuntini 15кг (голема вреќа)
3.450,00 ден
Clear
Шифра: Не е достапно Категорија: