Храна за куче low fat Byrba fresh dog – Light

400,00 ден1.050,00 ден

Комплетна храна со диетални влакна за возрасни кучиња со ниска активност и потреба од поголемо количество на влакна во исхраната. Byrba се потпира на своето искуство за да го претстави Byrba Fresh Light- Ниска активност:  за кучиња кои бараат исхрана богата со влакна.

  • со свежо пилешко и мисирказа
  • намалување на телесната тежина
  • со цели ленени семиња (омега 3)
  • без бои

Внимателно одбрани сурови состојки и свежo пилешко и мисиркино месо се вклучени во новиот Byrba Fresh Light – Ниска активност за да му овозможите на вашето крзнено пријателче комплетна и избалансирана храна збогатена со цело ленено семе, природен извор на омега 3 и омега 6.Б Содржи само 10% масти и без бои.*30% повкусна од традиционалната Byrba.

Повеќе инфо:  https://www.giuntinipet.com/prodotti/byrba-fresh/cane/byrba-fresh-light/

Pet Shop Mona локација / контакт: https://mona.mk/contact/

 

Giuntini 1кг (мерена)
400,00 ден
Giuntini 3кг (мала вреќа)
1.050,00 ден
Clear
Шифра: Не е достапно Категории: ,