Hill’s hrana za kucinja mala rasa puppy small and mini dog

730,00 ден4.190,00 ден
-16%

Големи за љубов, мали по големина. HILL’S Small & Mini Храната за кученца до 1 година со пилешко е приспособена исхрана за развојните потреби на малите и мини кученца, за да го добијат најдобриот почеток во животот и да растат до својот полн потенцијал. Специјално изработени од нашите најмали крокети.

  • DHA од рибино масло за здрав развој на мозокот и очите
  • Балансирани минерали за силни коски и заби
  • Висококвалитетни состојки и нежни влакна за чувствителниот стомак на вашето кученце
  • Ја содржи нашата специјална Small & Mini антиоксидантна мешавина за доживотна поддршка на имунитетот
  • без конзерванси, вештачки бои и засилувачи на вкус

Препорачано од ветеринари

Повеќе инфрhttps://www.hillspet.co.uk/dog-food/sp-canine-science-plan-puppy-small-and-miniature-chicken-dry

Hiil's 1кг (мерена)
730,00 ден
Hill's 1.5кг (мала вреќа)
1.640,00 ден
Hill's 6кг (голема вреќа)
4.190,00 ден
Clear
Шифра: Не е достапно Категорија: