Hill’s dog food Small Mini perfect digestion

980,00 ден5.480,00 ден
-7%

Hill’s dog food Small Mini perfect digestion:

Храна за мали и мини возрасни кучиња со пилешко и кафеав ориз. Прецизно балансирана исхрана со технологија на состојки ActivBiome+ за поддршка на здравјето на дигестивниот и микробиомот.

Hill’s dog food Small Mini perfect digestion:  содржи activbiome+, ексклузивна мешавина на пребиотик на Hill’s science Plan, која е докажана дека брзо го храни уникатниот цревен микробиом на вашето домашно милениче

  • со висококвалитетни протеини, помага во одржување на чиста мускулна маса.
  • го подобрува квалитетот и регуларноста на столицата со единствена мешавина на пребиотици
  • клинички докажани антиоксиданси, витамини Ц и Е за здрав имунолошки систем.
  • без конзерванси, вештачки бои и засилувачи на вкус

Препорачано од ветеринари

Повеќе инфо: https://www.hillspet.co.uk/dog-food/sp-canine-adult-perfect-digestion-small-mini-chicken-brown-rice-dry

Pet Shop Mona локација / контакт:https://mona.mk/contact/

Hill's 1кг (мерена)
980,00 ден
Hill's 6кг (вреќа)
5.480,00 ден
Clear
Шифра: Не е достапно Категорија: