Мокра храна за куче Bewi dog Телешко

180,00 ден

Мокра храна за куче Bewi dog Телешко 400гр (Bewi dog  Veal 400g,) 

  • 70% месо, сварено нежно
  • Збогатена со масло од лосос (богат извор на Омега 3)
  • Нема употреба на вештачки бои, вкусови или шеќер
  • Сочно мускулно месо со цврста структура на месо
  • Ги содржи сите важни витамини, минерали и елементи во трагови
  • Рецепт без жито
  • Сварено нежно

Произведено во Германија

19 на залиха

Категорија: