Храна за куче мала раса Byrba Fresh Mini dog

340,00 ден640,00 ден
-44%

Комплетна храна за возрасни кучиња – Mini (мала раса).

  • со свежо пилешко и мисирка
  • со зелен грашок
  • без бои
  • омега 3 од целото ленено семе

Пакувањето од 2кг кое ви овозможува вашето куче секогаш да има свежа храна од пилешко и мисирка, во неа има додаден грашок, масти и масла од семиња.  Храна богата со протеини, минерали, витамини и омега 3 киселини.

Само внимателно одбрани сурови состојки и свежо пилешко и мисиркино месо се вклучени во новата формула Byrba Fresh Mini, која ќе обезбеди комплетна и избалансирана ихрана збогатена со цело ленено семе, природен извор на омега 3. Благодарение на балансираната порција на влакна, Byrba Fresh Mini промовира правилно варење за секојдневна благосостојбата на вашети куче.

https://mona.mk/product/byrba-fresh-mini/

Giuntini 2кг (мала вреќа)
640,00 ден
Giuntini 1кг (мерена)
340,00 ден
Clear
Шифра: Не е достапно Категорија: