храна за куче мокра Пилешко Belcando dog food

290,00 ден

Belcando wet dog food rich in Chicken.  Храна за куче, мокра пилешко Belcando 400гр . Состојките ја прават разликата.BELCANDO® ЕДЕН ПРОТЕИН КОНЗЕРВА.

  • Супер премиум конзервирана храна за кучиња со чисто пилешко месо
  • Месни производи исклучиво од животни погодни за човечка исхрана
  • Извонреден вкус и дигестивна толеранција
  • Не содржи вештачки бои, ароми, ни соја протеини
  • Не содржи ГМО ( генетски модифицирани организми)

Произведена во Германија според нај високите стандарди за квалитет

Повеќе инфо: https://www.belcando.com/detail/955df579363440a290dfeca0fc747482

25 на залиха

Категорија: