Hrana za kucinja Belcando dog Power

550,00 ден6.225,00 ден

Супер премиум храна за возрасни високо активни кучиња, за скучни кучки и кучки во лактација.

  • бременост и за време на периодот на доење.
  • произведено од месо исклучиво од животни погодни за човечка исхрана
  • со “Proagil”- за ‘рскавица во зглобовите
  • омега-3 масни киселини

Направен Без

  • Пченица, Пченка, млечни производи, соја
  • Нема вештачки бои, ароми или конзерванси

Произведено во Германија

Со внимателно одбрани компоненти, многу лесно сварлива живина и риба за протеини со висока биолошка вредност, со омега-3 масни киселини. Ладно цеденото брашно од семки од грозје обезбедува оптимална заштита на клетките.

Високата густина на хранливи материи е погодна и за одгледување кучки на крајот од нивната бременост и за време на периодот на доење. ПРОАГИЛ Промовира формирање на ‘рскавица во зглобовите и помага да се спречат проблеми со зглобовите со желатин/колаген хидролизат

Повеќе инфо: https://www.belcando.com/detail/d76d0992b69e4c4aaae75dede713d6c6

Belcando 1кг (мерена)
550,00 ден
Belcando 12.5кг (вреќа)
6.225,00 ден
Clear
Шифра: Не е достапно Категорија: