Hill’s hrana za kucinja Vozrasni Senior dog food 7+

550,00 ден7.700,00 ден
-27%

Hill’s Сениор, за возрасни 7+ години храна за кучиња со средна големина со пилешко е формулирана за специфични потреби за стареење. Обезбедува лесно сварлива исхрана со синергетска мешавина на состојки за поддршка на нивото на енергија и активноста.

Клучни придобивки

  • Балансирани минерали за здравје на срцето и бубрезите.
  • Висококвалитетен протеин за витки и силни мускули.
  • Омега-6 и витамин Е за убава кожа и крзно.
  • без конзерванси, вештачки бои и засилувачи на вкус

Препорачано од ветеринари

Повеќе инфо:https://www.hillspet.co.uk/dog-food/sp-canine-science-plan-mature-adult-7-plus-active-longevity-medium-with-chicken-dry

Hill's 14кг (голема вреќа)
7.700,00 ден
Hill's 1кг (мерена)
550,00 ден
Clear
Шифра: Не е достапно Категорија: