Четка за заби за куче – маче Duvoplus

330,00 ден 290,00 ден
-12%

Неопходно е кучињата да имаат здрави заби и непца. Затоа треба редовно чистење на забите на вашето куче. Едноставно и безбедно е да се исчистат забите на вашето куче со оваа мека, флексибилна четка за заби.

  • Лесно за користење, се става на прсти и нежно се тријат забите
  • Мека, флексибилна и практично за употреба.
  • За здрави заби и непца

Повеќе инфо: https://www.laroygroup.com/en/products/detail/4705146/finger-toothbrush

5 на залиха

Шифра: finger toothbrush Категорија: