Паста за куче – заби Dent Recordit

550,00 ден

Паста за заби за кучиња и мачки. Ги чисти забите и го освежува здивот. Моќ на избелување: содржи ензими и нежни абразиви кои обезбедуваат максимална хигиена и го забавуваат производството на забен камен.

Соодветно за мали и возрасни кучиња.

  • професионалена Линија
  • содржи ензими кое одржуваат оралното здравје- значително да го инхибира растот на плаките.
  • со пријатен вкус

Големина: 100 мл

Повеќе инфо: https://www.recordit.com/en/dental-care/1342-2342-toothpaste-for-dogs-and-cats#/1022-fragrance-fluorine

Pet Shop Mona локација / контакт: https://mona.mk/contact/

Pet Shop Skopje. Тhe best Pet Shop Mona, ulica Franklin Ruzvelt br.9, Skopje. Pet store Skopje. dog products. dog food. hrana za kucinja. Dog food Skopje. dentalna nega kucinja i macinka.

Set za dentalna nega kucinja i macinka so eukaliptus

Golem izbor na proizvodi za nega na kucinja. Pasta za zabi za kucinja, Samponi za kucinja, cetki za kucinja, regeneratori za kucinja, dentalna neka za kucinja, ampuli za kucinja, Foresto kaiski za kucinja. Losion za cistenje na uci za kucinja. Losion za cistenje na oci na kucinja.

Pasta za zabi za kucinja.

Dentalna nega kucinja. Dog dental care. Dog toothpaste. Care products for dogs and cats Skopje.

Kucinja pasta za zabi, Premium dog food in Skopje

Pet shop online. Small dog food and dog snacks, dog treats.

Pet store in Skopje

Dog cleaning ears lotion. Dog care and hygiene products.

Еye cleaner for white dogs tears.

Dog eyes cleaner.

Нема на залиха

Нема на залиха

Шифра: professional toothpaste Категории: ,