Pauc Mokra hrana za macki Leonardo cat Fazan 85гр

140,00 ден

Пауч влажна храна за мачки Leonardo cat – Фазан и боровинки, 85гр

Нашето ветување за квалитет

  • Месни производи исклучиво од животни погодни за човечка исхрана
  • Извонреден вкус и дигестивна толеранција
  • Гарантирани најдобри состојки
  • Со екстра свежо месо
  • Произведено во Германија

Производите на Leonardo Cat СЕ БЕЗ

  • Протеин од соја
  • Вештачки бои, ароми и конзерванси

Одлични рецепти во практични поединечни порции. Сочно месо засилено со фини состојки и нежно варено во кесички Маслото од лосос обезбедува полинезаситени масни киселини

https://www.leonardo-catfood.com/detail/d1ff83e63bf54bd3b2472e3fc5708153

25 на залиха

Категории: ,