Purina Adventuros – со арома на дивеч

90,00 ден

Награди за куче ! Вкусно уживање за возрасни кучиња.

Нискокалорични.

Со зип патент што може повторно да се затвара за да се задржи свежината внатре.

Земја на потекло : Унгарија

90гр

20 на залиха

Шифра: purina sticks Категорија: