Sprej protiv uriniranje za kucinja odbelezuvanje na teritorija

690,00 ден

Едно од најефикасното средство за одвраќање на кучиња од нивните навики на уринирање во домот. Спреј против уринирање, одбележување на територија помага да ги држите кучињата подалеку од областите што сакате да ги заштитите. Помага во заштитата на вашата внатрешна околина од оштетувања предизвикани од кучиња (врати, мебел, теписи, килими).

  • Спреј против уринирање, одбележување на територија
  • маслo од нане и еукалиптус
  • Ги чува кучињата подалеку од заштитените подрачја
  • ефикасно и безбедно за миленичињата

произведенo од Лабораторија na Francodex – Франција

200 мл

Повеќе инфо: https://www.francodex.com/en/our-products/indoor-repellent?linkback=/en/our-products/categorie-en/dog/behaviour