Храна за мачка Kekе Outdoor Пилешко, Мисирка и Риба

320,00 ден1.440,00 ден
-53%

Комплетна храна за мачки Kekè Outdoor кои живеат во внатрешни и надворешни услови.

  • Со таурин * (за нормален вид, варење, функција на срцевиот мускул)
  • пилешко, мисирка и риба
  • со витамини и минерали

Оваа диета е формулирана за да обезбеди хранливи материи со висока биолошка вредност и сварливост. Вкусните крокети се крцкави и содржат пилешко, мисирка и риба, додека зелените крокети содржи зеленчук за да се поттикне доброто варење.ржат  Рецептот е интегриран со таурин, есенцијална аминокиселина која ги поддржува нервниот и мускулниот систем на вашата мачка.

Тауринот се наоѓа исклучиво во протеините од животинско потекло. Критично е за нормален вид, варење, функција на срцевиот мускул и за одржување на здрав имунолошки систем.

https://www.giuntinipet.com/prodotti/keke/gatto/keke-ricetta-outdoor/

Keke 1кг (мерена)
320,00 ден
Keke 5кг (вреќа)
1.440,00 ден
Clear
Шифра: Не е достапно Категории: ,