Vita Мix бисквити

390,00 ден

Бисквитите Vita Mix се идеални за кученца или мали кучиња. Тоа е асортиман од 3 нежно печени колачиња

  • содржат витамини и минерали за здрава ужина
  • Без ГМО* (Генетски модифициран организам)
  • Vita Mix се вкусни и крцкави бисквити
  • Печени бисквити спакувани во кесичка, ја задржат својата крцкавост долго време
  • Идеални се како награда

Пакување 300 гр

Производ на Vitakraft-Германија

20 на залиха

Шифра: 34894 Категорија: