vitamini za papagali Bird Doctor – Vita Fit

440,00 ден 390,00 ден
-11%

Vita Fit® Bird Doctor – Vogeldoktor е дополнителна храна за сите видови птици, се препорачува за зајакнување на птиците, ги одржува/подобрува здравјето и го регулира варењето.

Со хранливо корисни адитиви како што се витамини, метионин, манган, цинк, бакар, јод, железо и селен.

  • Ресторативна за сите птици
  • Со витамини и минерали
  • Без бои

Произведено во Германија

Пакување од 50гр

8 на залиха

Шифра: bird doctor Категорија: