Мали Кучиња – закуска од говедска кожа

320,00 ден

Сушена говедска кожа, цврсто обвиткана со чисто пилешко месо. Тие се и вистински деликатес за вашето куче.

DELI CHEWS џвакањата направени од сушена говедска кожа! Вкусните јазли за џвакање содржат малку маснотии, а исто така ги тренираат мускулите за џвакање, тие се идеални како здрав додаток на секојдневната храна.

  • Направено од сушена говедска кожа, со чисто пилешко месо
  • Помалку од 4% масти
  • Без конзерванси, бои и вештачки засилувачи на вкус
  • 5 парчиња
  • Идеален за мали и средни раси на кучиња

Производ на Vitakraft-Германија

Категорија: