Стапче со TRP гума 27,5cm

820,00 ден

Стапче со TRP гума (термопластична гума)

  • Должина: 27,5×5,5×5,5cm
  • екстра силна играчка

Материјал: Термопластичната гума (TPR) е мешавина на материјали, како што се пластика и гума. Силна и еластична

Произведено од Imac – Италија

10 на залиха