Тренинг спреј за физиолошки потреби

750,00 ден

Puppy training spray (Тренинг спреј за физиолошки потреби)

Користете спреј за тренирање Duvoplus за да ги доведете кучињата до одредено место и да извршат физиолошки потреби.  Спрејот за тренирање е специјално формулиран за да помогне во обуката на кученцата да уринираат на соодветни места

Испрскајте одредена количина на duvoplus. Овој спреј со природни есенцијални масла има специфичен мирис кој ги привлекува кучињата.

  • Пријатен мирис за кучиња
  • Содржи природни есенцијални масла
  • 125мл

Земја на потекло: Белгија

Повеќе инфо:https://www.laroygroup.com/en/products/detail/311329/puppy-training-spray

Начин на употреба:  Испрскајте на растојание од 15 cm од назначеното место и оставете го кучето да мириса. Особено по спиење, играње или јадење оброк, однесете го на местото каде што сте го нанеле спрејот. Повторете го прскањето кога ќе помине ефектот на прскање и повторете ја апликацијата додека не ги добиете посакуваните резултати.

Не заборавај: Кога ќе го направи тоа-секогаш наградете го вашето куче!

Нема на залиха

Нема на залиха

Шифра: 311329 Категорија: