Храна за куче Bewi dog Sensitive small & mini

490,00 ден5.390,00 ден
-12%

Храна за куче Mini Sensitive e Високо квалитетна Германска храна за возрасни кучиња од мали и средни раси,  со јагнешко.

Протеини 25%, масти 14.5%

Бенифиции од производот:

  • погодна за кучиња со белo крзно (хипоалергена)
  • односот на животински протеини од вкупната количина на протеини е 75%
  • лесно сварлива
  • промовира здрава кожа и крзно со помош на пивски квасец и лецитин,
  • екстра мали крокети
  • промовира здрав имунитетот

Гарантирано:

  • Произведено без пченица, без соја
  • Не содржи вештачки бои, ароми и конзерванси.
  • Со природни анти-оксиданси

Повеќе инфо:https://www.bewi-dog.de/en/mini-sensitive

BEWI 1 кг. (мерена)
490,00 ден
BEWI 12,5 кг (вреќа)
5.390,00 ден
Clear
Шифра: Не е достапно Категорија: