Храна за куче без житарици Byrba dog Grain free

450,00 ден4.900,00 ден
-9%

Храна за куче без житарици Byrba Grain free

  • без житарици и глутен
  • со свежо пилешко
  • со ликопен и ленено семе
  • со Омега 3 и Омега 6
  • Без бои
  • избалансирана храна

Комплетна храна за кучиња со свежо пилешко без житарици.  Многу вкусна, комплетна и нутритивно избалансирана храна со протеини од свежо пилешко месо.  Идеална диета за одржување за кучиња од сите раси над 6 месечна возраст.  Оваа храна е погодна за сите кучиња, кои живеат внатре или на отворено, а особено се препорачува за кучиња кои напредуваат на диета без житарки и глутен.

Диететската формула ја обезбедува целата енергија и е збогатена со ленено семе и цели семиња од соја, кои се богати со масни киселини омега 3 и омега 6, кои можат да помогнат во одржување на оптималната состојба на кожата и крзното.

https://www.giuntinipet.it/prodotti/byrba-fresh/cane/byrba-fresh-grain-free/

Giuntini 1кг (мерена)
450,00 ден
Giuntini 12кг (голема вреќа)
4.900,00 ден
Clear
Шифра: Не е достапно Категорија: