храна за куче мокра Говетско Belcando dog food beef

290,00 ден

Belcando wet dog food rich in Beef.  Храна за куче, мокра Говетско 400гр .

Состојките ја прават разликата.BELCANDO® ЕДЕН ПРОТЕИН КОНЗЕРВА.

Конзерва со ГОВЕДСКО МЕСО

  • Cупер премиум конзервирана храна за кучиња со чисто говедско месо
  • Произведена во Германија според нај високите стандарди за квалитет
  • Месни производи исклучиво од животни погодни за човечка исхрана
  • Извонреден вкус и дигестивна толеранција
  • Не содржи вештачки бои, ароми, ни соја протеини
  • Не содржи ГМО ( генетски модифицирани организми)

Произведена во Германија според нај високите стандарди за квалитет

Повеќе инфо:https://www.belcando.com/detail/91d37ed09ae145418cb0a4a4e2152576

24 на залиха

Категорија: