Шампон за кутриња (junior)

400,00 ден

Шампон за кутриња Vitakraft Junior, 250мл

  • Формулиран врз основа на вода од роза.
  • Внимателно дизајниран за кученца, со мирис на ванила.
  • Деликатната формула го храни епидермисот, дава волумен и сјај на крзното.

Погоден за кученца од сите раси.