Belcando (beef) Говедско 400гр

350,00 ден 290,00 ден
-17%

Конзерва со ГОВЕДСКО МЕСО – Belcando ® ЕДЕН ПРОТЕИН

  • Cупер премиум конзервирана храна за кучиња со чисто говедско месо
  • Произведена во Германија според нај високите стандарди за квалитет
  • Месни производи исклучиво од животни погодни за човечка исхрана
  • Извонреден вкус и дигестивна толеранција
  • Не содржи вештачки бои, ароми, ни соја протеини
  • Не содржи ГМО ( генетски модифицирани организми)

25 на залиха

Категорија: