Belcando®Finest Selection-дивеч

180,00 ден 140,00 ден
-22%

BELCANDO® Finest Selection – Супер премиум влажна храна за кучиња, Дивеч, 125гр

  • збогатен со минерали и шафраново масло
  • произведено од месо исклучиво од животни погодни за човечка исхрана
  • без житарици, без соја
  • Нема вештачки бои, ароми или конзерванси
  • Со дополнително свежо месо

Произведено во Германија

Одлични рецепти во практични поединечни порции. Сочно месо засилено со фини состојки и нежно варено во кесички. Ладно цеденото масло од шафран обезбедува есенцијални полузаситени масни киселини. Извонредно вкусен и сварлив.

Повеќе инфо:https://www.belcando.com/detail/0f9e231a84c041d8848055a2094c4584

25 на залиха

Категорија: