Влажна храна кучиња Лосос- Belcando 400гр

320,00 ден

Belcando wet dog food salmon.  Храна за куче, мокра лосос Belcando 400гр . Состојките ја прават разликата.

BELCANDO ЕДЕН ПРОТЕИН КОНЗЕРВА СО ЛОСОС

  • Супер премиум конзервирана храна за кучиња со чисто месо од лосос
  • Месни производи исклучиво од животни погодни за човечка исхрана
  • Извонреден вкус и дигестивна толеранција
  • Не содржи вештачки бои, ароми, ни соја протеини
  • Не содржи ГМО ( генетски модифицирани организми)
  • Произведена во Германија според нај високите стандарди за квалитет

Произведена во Германија според нај високите стандарди за квалитет

Повеќе инфо: https://www.belcando.com/detail/ca167a2e742b47169bb94ea1d2e02400

19 на залиха

Категорија: