Мокра храна за куче Bewi dog Мисиркино

180,00 ден

Мокра храна за куче Bewi dog cо Мисиркино и Пилешко месо, 400гр

Bewi dog  Turkey & Chicken 400g, 

  • Збогатена со масло од лосос (богат извор на Омега 3)
  • Нема употреба на вештачки бои, вкусови или шеќер
  • Сочно мускулно месо со цврста структура на месо
  • Ги содржи сите важни витамини, минерали и елементи во трагови
  • Рецепт без жито
  • Сварено нежно
  • Произведено во Германија

 

19 на залиха

Категорија: