BEWICAT Живина 400гр.

135,00 ден

Најквалитетни месни производи, 68 % месни производи

Гарантирано само од животни погодни за човечка исхрана

Збогатен со вредни витамини

Сочна текстура на месо

Без вештачки бои, вкусови или конзерванси.

Направено без протеин од соја

Произведено во Германија

Нема на залиха

Нема на залиха

Категории: ,