Crancy Puffy Cat за стерилизирани мачки

210,00 ден 155,00 ден
-26%

Дополнителна храна за стерилизирани мачки Puffy Cat е вкусна и хранлива закуска. Крцкава надворешна лушпа со пилешко и мек фил од домати. Совршен избор и за вкус и за функционалност. Засилено со 12 витамини за здравјето и благосостојбата на вашата мачка. Внимателно избраниот извор на нерастворливи влакна помага да се промовира оптимална орална хигиена.

24 на залиха