Hill’s возрасни мини 300гр

450,00 ден 320,00 ден
-29%

HILL’S возрасни мали и мини, пакување: 300 гр, HILL’S SCIENCE PLAN Small & Mini – Chicken, 300 gr

  • Лесно сварливи состојки за здраво варење
  • Хранлива мешавина на Омега-6 и витамин Е за здрава кожа и луксузно крзно
  • Висококвалитетен протеин за виталност на мускули
  • Ја содржи нашата специјална Small & Mini антиоксидантна мешавина за доживотна поддршка на имунитетот

Големи за љубов, мали по големина. Hill’s SCIENCE PLAN Small & Mini, Храната за возрасни кучиња со пилешко е приспособена исхрана за уникатните потреби на малите и мини кучињата за време на нивниот живот. Специјално изработени со најмали крокети.

Повеќе инфо: https://www.hillspet.co.uk/dog-food/sp-canine-science-plan-adult-small-and-miniature-chicken-turkey-dry

9 на залиха

Категорија: