HILL’S сениор мали и мини возрасни 7+

1.620,00 ден 1.380,00 ден
-15%

HILL’S Мали и Мини возрасни 7+ години, пакување 1,5 кг

  • Балансирани минерали за здравје на срцето, бубрезите и мочниот меур
  • Хранлива мешавина на Омега-6 и витамин Е за здрава кожа и луксузно крзно
  • Лесно сварливи состојки за здраво варење
  • Ја содржи нашата специјална Small & Mini антиоксидантна мешавина за доживотна поддршка на имунитетот

Големи за љубов, мали по големина. HILL’S SCIENCE PLAN Храната за кучиња за мали и мини над возрасни 7+ години, со пилешко е прилагодена исхрана за да го поддржи грациозното стареење кај малите и мини кучињата. Специјално направени со нашите најмали крокети и синергетска мешавина на хранливи материи за енергија.

Повеќе инфо:https://www.hillspet.co.uk/dog-food/sp-canine-science-plan-mature-adult-7-plus-small-and-miniature-dry

15 на залиха

Категорија: