Hill’s Сениор медиум

550,00 ден7.280,00 ден
-31%

Hill’s Сениор од медиум раза за возрасни 7+ години

Клучни придобивки

  • Балансирани минерали за здравје на срцето и бубрезите.
  • Висококвалитетен протеин за витки и силни мускули.
  • Омега-6 и витамин Е за убава кожа и крзно.

Hill’s Сениор, за возрасни 7+ години храна за кучиња со средна големина со пилешко е формулирана за специфични потреби за стареење. Обезбедува лесно сварлива исхрана со синергетска мешавина на состојки за поддршка на нивото на енергија и активноста.

Повеќе инфо:https://www.hillspet.co.uk/dog-food/sp-canine-science-plan-mature-adult-7-plus-active-longevity-medium-with-chicken-dry

Hill's 1кг (мерена)
550,00 ден
Hill's 14кг (голема вреќа)
7.280,00 ден
Clear
Шифра: Не е достапно Категорија: