Hill’s hrana za kuce cuvstvitelen stomak i koza mala mini rasa

1.850,00 ден

Hill’s sensitive Stomach & Skin, chicken, 1.5kg, чувствителен Стомак и Кожа, малата и мини храна за кучиња со пилешко обезбедува оптимално здравје на дигестивниот систем додека ја негува кожата и промовира сјајно крзно.

  • Пребиотични влакна за поттикнување на корисни цревни бактерии и поддршка на избалансиран микробиом
  • Висока сварливост за оптимална апсорпција на хранливи материи и полесно прибирање на столицата
  • Витамин Е и Омега-6 масни киселини за негување на кожата
  • клинички докажани антиоксиданси за здрав имунолошки систем.
  • без конзерванси, вештачки бои и засилувачи на вкус

Препорачано од ветеринари

Повеќе инфо: https://www.hillspet.co.uk/dog-food/sp-canine-science-plan-adult-small-and-miniature-sensitive-stomach-skin-with-chicken-dry

Pet Shop Mona локација / контакт: https://mona.mk/contact/

9 на залиха

Категорија: