Hill’s puppy large/medium

430,00 ден5.980,00 ден
-27%

HILL’s puppy, за кутриња од голема / погодна и за средната

  • Балансирани минерали за силни коски и заби
  • DHA од рибино масло за здрав развој на мозокот и очите
  • Висококвалитетен протеин за градење на мускули
  • Го поддржува имунолошкиот систем: промовира виталност и телесна одбрана
  • Не содржи вештачки бои, ароми, или конзерванси

HILL’s puppy, за кутриња од голема / погодна и за средната, со (пилешко и живина) е комплетна храна за кученца до 18- месеци, кои кога ќе пораснат ќе бидат до 25 кг+. Оваа храна осигурува прецизна нутриционистичка рамнотежа, енергија, витамини и минерали, специјално направена со оптимално ниво на калциум за контролиран раст на коските,

  • Дајте им најдобар почеток во животот за да можат да го развијат својот целосен потенцијал.

Повеќе инфо: https://www.hillspet.co.uk/dog-food/sp-canine-science-plan-puppy-healthy-development-large-breed-chicken-dry

Hill's 1кг (мерена)
430,00 ден
Hill's 14.5кг (голема вреќа)
5.980,00 ден
Clear
Шифра: Не е достапно Категорија: