Hrana za kucinja Belcando Classico complete

550,00 ден2.200,00 ден
-8%

Храна за куче Belcando classico complete е холистички нутритивен концепт.

  • Произведено од месо исклучиво од животни погодни за човечка исхрана
  • со чиа семе – извор на омега-3 масни киселини
  • без житарици, без млечни производи, без соја
  • Нема вештачки бои, ароми или конзерванси
  • холистички нутритивен концепт

Произведено во Германија

Рецептот кој е развиен од нутриционистите е идеален за потребите на возрасните кучиња и нуди вкусна, урамнотежена исхрана. Покрај тоа, храната дава дополнителна вредност за кучето. На пример, брашното од семе од грозје (полифеноли)ја поддржува активната заштита на клетките.

Повеќе инфо: https://www.belcando.com/belcando-classico-complete

Belcando 1кг (мерена)
550,00 ден
Belcando 4кг (вреќа)
2.200,00 ден
Clear
Шифра: Не е достапно Категорија: