храна за кучиња мала раса Belcando Јагнешко

850,00 ден3.400,00 ден
-6%

Hrana za kucinja mali rasi Belcando Јагнешко без-житарки (Grain-free) Belcando Finest Lamb

Супер премиум Германска храна за возрасни кучиња од мали и средни раси

  • со свежо јагнешко
  • без житарици, без соја, без млечни производи
  • Нема вештачки бои, ароми или конзерванси
  • Не содржи ГМО ( генетски модифицирани организми)

Произведено во Германија

Алтернатива за исхрана за кучиња кои се нетолерантни на глутен или жито. Во овој рецепт, зрната-житариците се заменети со висококвалитетен амарант. Амарантот е еден од најстарите земјоделски култури и е ценет поради неговите својства што даваат сила. Во комбинација со крил, вреден извор на витални материи како што се омега-3 масните киселини, се добива особено избалансиран рецепт. Со свежо јагнешко

PROVITAL – ПРОВИТАЛ Формула: Го зајакнува имунолошкиот систем на вашето куче со компоненти на клеточниот ѕид (бета-глукани) од природен квасец.

Повеќе инфо:https://www.belcando.com/detail/7f64cbf3fd5d421d838d80ed6330258e

Belcando 1кг (мерена)
850,00 ден
Belcando 4кг (вреќа)
3.400,00 ден
Clear
Шифра: Не е достапно Категорија: