Hills mokra hrana za kuce i mace Zakrepnuvanje itna nega a/d

290,00 ден

Итна нега (закрепнување)  е Mедицинскa комплетна храна за куче и маче, за закрепнување од операција, болест или повреда. 156 гр

  • закрепнување од операција, болест или повреда.( за кучe и мачe)
  • Енергетски густа и богата со калории за да ја обезбеди потребната енергија за време на закрепнувањето
  • Го зајакнува имунолошкиот систем и ја поддржува природната способност на вашето домашно милениче да заздравува
  • Исклучителен вкус за поттикнување на јадење

Нутриционистите и ветеринарите на Hill развија Диета со рецепт а/д, клинички тестирана исхрана специјално формулирана за кучиња и мачки кои се опоравуваат од операција, болест или повреда.

Повеќе инфо: https://www.hillspet.com/dog-food/pd-ad-canine-feline-canned

Pet Shop Mona локација / контакт:https://mona.mk/contact/

24 на залиха

Шифра: Hills A/D urgent care Категории: ,