Пауч за куче Belcando finest selection дивеч

150,00 ден

Belcando Finest Selection – Супер премиум германска влажна храна за кучиња,, Дивеч, 125гр

  • збогатен со минерали и шафраново масло
  • произведено од месо исклучиво од животни погодни за човечка исхрана
  • без житарици, без соја
  • Нема вештачки бои, ароми или конзерванси
  • Со дополнително свежо месо

Произведено во Германија

Одлични рецепти во практични поединечни порции. Сочно месо засилено со фини состојки и нежно варено во кесички. Ладно цеденото масло од шафран обезбедува есенцијални полузаситени масни киселини. Извонредно вкусен и сварлив.

Повеќе инфо:https://www.belcando.com/detail/0f9e231a84c041d8848055a2094c4584

Нема на залиха

Нема на залиха

Категорија: