храна за куче мокра Junior puppy Belcando

410,00 ден 290,00 ден
-29%

Belcando wet dog food for junior, puppy.  Храна за куче, мокра за млади кучиња до 1 год. Junior puppy Belcando 400гр . Состојките ја прават разликата.

  • Супер премиум конзервирана храна за кучиња со чисто месо од лосос
  • Месни производи исклучиво од животни погодни за човечка исхрана
  • Извонреден вкус и дигестивна толеранција
  • Не содржи вештачки бои, ароми, ни соја протеини
  • Не содржи ГМО ( генетски модифицирани организми)

Произведена во Германија според нај високите стандарди за квалитет

Повеќе инфо https://www.belcando.com/belcando-junior-poultry-with-egg

25 на залиха

Шифра: Belcando wet puppy 400g Категорија: