Obleka janka za kucinja – Classy

1.950,00 ден2.150,00 ден

Вашето куче ќе биде топло и модерно оваа зима со овоја елегантена јакна Duvoplus Classy. Јакната е обложено со меко руно (слој) и однадвор е отпорен на дожд. Јакната лесно се облекува благодарение на лентите/лепенките со велкро.

  • топол и трендовски дизајн
  • обложено со мек слој / за да ја одржува температурата на телото и вратот
  • отпорен на дожд и ветер
  • лесно се става благодарение на лентите со велкро
  • се пере во машина

За да ја измерите должината на грбот на вашето куче, измерете од дното на вратот до основата на опашката. Ако вашето куче спаѓа помеѓу две големини, изберете поголема големина.

Повеќе инфо:https://www.laroygroup.com/en/products/detail/13255.000/dog-jacket-classy-red-xs-30cm

Janka za kucinja – Classy (obleka za kucinja)

Golemina 40cm
1.950,00 ден
Golemina 50cm
2.150,00 ден
Clear
Шифра: Не е достапно Категории: ,